Телевизор 32" Ozonehd 32HSN93T2
- В наличии 1 ед.
- Код: 32HSN93T2







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис телевізора OzoneHD 32HSN93T2
Телевізор OzoneHD 32HSN93T2 – 32 дюймова модель зі смарт-функціоналом, реалізованим на базі 4-х ядерного процесора та операційної системи Android 12 та широкими функціональними можливостями. Оснащений USB медіаплеєром, аналоговим та цифровим тюнером (ATV, DVB-C/T, DVB-T2), 8 Гб вбудованою пам'яттю та комфортним керуванням.
Сучасний безрамний дизайн
Вражаючий стиль і компактність дозволять вам гармонійно вписати телевізор у будь-який інтер'єр.
Реалістичне зображення
Роздільна здатність 1366x768 та матриця VA забезпечують неймовірно чітке та насичене зображення, відтворюючи кожну деталь з реалістичною точністю.
Розумні технології
Завдяки потужному процесору ARM Cortex-A53 Quad-core і операційній системі Android 12, телевізор відкриває вам безмежні можливості від перегляду веб-сайтів до користування популярними додатками.
Легке підключення
З великою кількістю роз'ємів, включаючи HDMI, USB, Ethernet та інші, підключення зовнішніх пристроїв стає легким та зручним.
Зручний медіаплеєр
Вбудований USB медіаплеєр дозволяє насолоджуватися вашими улюбленими мультимедійними файлами в різних форматах.
Якісний звук
Потужна аудіосистема з двома динаміками по 10 Вт забезпечує чіткий та могутній звук, який підкреслить ваші враження від перегляду.
Екологічна свідомість
З середнім споживанням 45 Вт електроенергії, телевізор відображає наше зобов'язання до збереження енергії та дружнього ставлення до навколишнього середовища.
Комплектація
Крім самого телевізора, у комплекті ви знайдете всі необхідні компоненти для швидкого початку використання, включаючи пульт дистанційного керування, батарейки, ніжки для розміщення на столі та інструкцію з використання.
Телевізор OzoneHD 32HSN93T2 – 32 дюймова модель зі смарт-функціоналом, реалізованим на базі 4-х ядерного процесора та операційної системи Android 12 та широкими функціональними можливостями. Оснащений USB медіаплеєром, аналоговим та цифровим тюнером (ATV, DVB-C/T, DVB-T2), 8 Гб вбудованою пам'яттю та комфортним керуванням.
Сучасний безрамний дизайн
Вражаючий стиль і компактність дозволять вам гармонійно вписати телевізор у будь-який інтер'єр.
Реалістичне зображення
Роздільна здатність 1366x768 та матриця VA забезпечують неймовірно чітке та насичене зображення, відтворюючи кожну деталь з реалістичною точністю.
Розумні технології
Завдяки потужному процесору ARM Cortex-A53 Quad-core і операційній системі Android 12, телевізор відкриває вам безмежні можливості від перегляду веб-сайтів до користування популярними додатками.
Легке підключення
З великою кількістю роз'ємів, включаючи HDMI, USB, Ethernet та інші, підключення зовнішніх пристроїв стає легким та зручним.
Зручний медіаплеєр
Вбудований USB медіаплеєр дозволяє насолоджуватися вашими улюбленими мультимедійними файлами в різних форматах.
Якісний звук
Потужна аудіосистема з двома динаміками по 10 Вт забезпечує чіткий та могутній звук, який підкреслить ваші враження від перегляду.
Екологічна свідомість
З середнім споживанням 45 Вт електроенергії, телевізор відображає наше зобов'язання до збереження енергії та дружнього ставлення до навколишнього середовища.
Комплектація
Крім самого телевізора, у комплекті ви знайдете всі необхідні компоненти для швидкого початку використання, включаючи пульт дистанційного керування, батарейки, ніжки для розміщення на столі та інструкцію з використання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OzoneHD |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| SmartTV | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси та підключення | Headphone, 1 x RJ-45, 2 x USB, S/PDIF |
| Артикул | 32HSN93T2 |
| Габарити (ШхВхГ) без підставки | 425 х 715 х 60 мм |
| Габарити (ШхВхГ) з підставкою | 465 х 715 х 200 мм |
| Диагональ экрана | 32" |
| Настінне кріплення VESA | VESA (100х200мм) |
| ОС | Android 12 |
| Разрешение | 1366x768 |
| Тип LED-підсвічування | Direct LED |
| Тип матрицы | VA |
| Тип телевизора | Smart TV |
| Тюнери | аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2 |


