Обогреватель Mill CUS1800MECWA
- Нет в наличии
- Код: CUS1800MECWA







- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
Mill CUS1800MECWA — це невеликий, елегантний тепловентилятор, який вигідно поєднує в собі ефективність і стиль. Заокруглені краї та плавні форми створюють мінімалістичний скандинавський дизайн, і обігрівач легко вписується в сучасний інтер'єр будь-якого будинку.
Однак нехай його компактний розмір не вводить в оману — цей тепловентилятор володіє великою ефективністю, яка дозволяє швидко прогрівати як невеликі, так і великі приміщення. Його досить зручно переносити та легко зберігати, коли в його використанні вже немає потреби.
Особливості включають PTC нагрівальний елемент з низькою температурою поверхні, елегантну алюмінієву ніжку, потужний вентилятор і простоту експлуатації.
Обігрівач оснащений захистом від перекидання для автоматичного вимикання і захистом від перегріву, що автоматично вимикає пристрій при надмірному нагріванні.
Рекомендований для приміщень площею від 10 до 30 м.кв.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mill |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | CUS1800MECWA |
| Вес (кг) | 2.3 кг |
| Установка | підлоговий |
| Габарити (ВхШхГ) | 254 х 190 х 268 мм |
| Керування | механічне |
| Цвет | Белый |
| Мoдель | CUS1800MECWA |
| Площа обігріву, м² | 30 кв.м |
| Потужність, кВт | 1800 Вт |
| Тип нагрівального елемента | відкритий |
| Тип обогревателя | тепловентилятор |


