Сковорода Lacor алюмінієва з антипригарним покриттям 16 cm (23416)
- Нет в наличии
- Код: 23416

- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
Наші сковороди виготовляються з нержавійки та алюмінію, покриття - чорна сталь, антипригарне, та без покриття.
Сковороди з нержавіючої сталі відрізняються міцністю і довговічністю. Саме тому посуд, виконаний з цього матеріалу, прослужить своїм власникам не один десяток років. Вони є з тефлоновим покриттям та без покриття. Тефлон витримує нагрівання до 200°C. Їжу можна готувати з невеликим кількістю олії. Тефлон сприйнятливий до подряпин, тому для перемішування їжі потрібно використовувати дерев'яні або силіконові лопатки.
Алюмінієві сковороди - бюджетний варіант кухонного начиння. Їхня основна перевага – легка вага. ДО того ж, сковороди швидко нагріваються. Алюміній – міцний матеріал, а отже, начиння прослужить не один рік.
Сковороди підходять до різних плит- єлектрична, газова, індукційна.Ми прописуємо яка сковорода підходить до якої плити, але якщо ви не впевненні, ми завжди раді порекомендувати та ще раз проговорити технічні властивості сковорідок.
Компания LACOR (Испания) - один из мировых лидеров производства кухонной посуды и инвентаря в Европе. В течение 60 лет LACOR продолжает совершенствовать дизайн продукции, улучшать производство, логистику и менеджмент.
Изготовленная из высококачественной хромоникелевой нержавеющей стали марки 18/10, продукция компании завоевала популярность среди поваров всего мира. Посуда Lacor подойдет как шеф-повару пятизвездочного ресторана, так и любителю благодаря совершенному дизайну, безупречному качеству, хорошей упаковке, доступной цене и экологически чистым материалам.
Компания LACOR производит не только качественную профессиональную посуду, но и различные кухонные аксессуары: черпаки, шумовки, сита и многое другое.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lacor |
| Страна производитель | Испания |
| Материал | Алюминий |
| Форма | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 23416 |
| Вес (кг) | 0.3 кг |
| Внутреннее покрытие | антипригарное покрытие |
| Гарантийный срок | 0 мес |
| Диаметр | 16 см |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Крышка | кришка відсутня |
| Материал ручки | металл |
| Мoдель | алюмінієва з антипригарним покриттям 16 cm |
| Особенности | можна мити в посудомийній машині |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити |
| Тип сковороды | традиційна |


