Монитор Acer X34Vbmiiphuzx (UM.CXXEE.V01)
- Нет в наличии
- Код: UM.CXXEE.V01







- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
Acer X34Vbmiiphuzx — це 34-дюймовий монітор від компанії Acer. Він має OLED-панель з роздільною здатністю 3440x1440 та матовим покриттям, що забезпечує чітке і деталізоване відтворення зображення.
Ця модель монітора пропонує високу якість кольору та широкі кути огляду, що робить його ідеальним для роботи з графікою, фотографіями та відео. Монітор має яскравість 250 кд/м² і статичну контрастність 1500000:1, що забезпечує чіткість і контрастність зображення. Час відгуку 0.5 мс дозволяє уникнути розмиття під час швидкого руху на екрані, що особливо корисно для ігор і відео.
Завдяки AMD FreeSync забудьте про перешкоди, затримки, викривлення та розриви зображення під час ігрових сеансів чи перегляду динамічних відео. Вбудовані технології разом з підтримкою HDR гарантуватимуть якісне відтворення навіть за високої частоти кадрів. А завдяки зручній ергономічно розробленій підставці регулюйте нахил екрана та ще більше покращуйте перегляд.
Дизайн монітора простий і стильний. Він має тонкі рамки, що дозволяють створити багатомоніторну конфігурацію для підвищення продуктивності.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Страна производитель | Китай |
| Тип матрицы | OLED |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси та підключення | 2 х HDMI, 1 х USB, RJ-45, 1 х USB Type-C, 1 x Нeadphone, 1 х DisplayPort |
| Вбудовані колонки | 2 х 5 Вт |
| Диагональ экрана | 34" |
| Цвет | Черный |
| Мoдель | X34Vbmiiphuzx |
| Настінне кріплення VESA | 100x100 мм |
| Покриття екрану | матове |
| Назначение | З вигнутим екраном, Безрамковий, Широкоформатний, Для дому та офісу, Геймерський |
| Разрешение | 3440 x 1440 |
| Технологии | Adaptive-Sync, AMD FreeSync |
| Частота обновления экрана | 175 Гц |


