Вытяжка кухонная Electrolux LFV616Y
- Нет в наличии
- Код: LFV616Y


- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
Hob2Hood® — абсолютна зручність
Бездротова функція Hob2Hood® забезпечує бездротове з'єднання між варильною поверхнею та витяжкою. Почніть готувати — і витяжка сама підбере параметри для оптимальної швидкості екстракції відповідно до нагрівання варильної поверхні. Вона зробить усю чорну роботу, звільнивши вашу увагу — й ваші руки — для готування.
Функція Бриз тихо освіжить повітря
Відразу ж після закінчення приготування торкніться кнопки «Бриз»; екстракція знизиться до ледь чутного мінімуму та пропрацює ще 60 хвилин. Ви зможете спокійно насолодитися трапезою, тоді як буде йти тихе очищення повітря на кухні.
Потужний двигун, ефективна екстракція
Хоч якими б були ваші вимоги, витяжка ефективно очистить повітря, видаливши з нього кухонні пари. Потужний двигун і висока швидкість — запорука незмінної чистоти повітря. Це — найкоротший шлях до затишної кухні.
Просте сенсорне керування на склі
Стильна панель керування зі скла вирізняється ідеальною інтеграцією. Електронне керування дає змогу швидко і точно відрегулювати настроювання витяжки та режими роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Страна производитель | Польша |
| Количество скоростей | 3 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | LFV616Y |
| Вес (кг) | 13 кг |
| Дисплей | Немає |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| Керування | сенсорне |
| Цвет | Черный |
| Количество двигателей | 1 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 61 Дб |
| Мoдель | LFV616Y |
| Потужність м³/год | 650 м3/год |
| Режими | відведення повітря |
| Тип вытяжки | похила |
| Ширина | 60 см |


