Вытяжка кухонная Grunhelm GVR 651 MB
- Нет в наличии
- Код: GVR 651 MB

+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пристінна витяжка GRUNHELMGVR 651 MB вражає своїм дизайном та сучасним підходом до створення витяжок для кухонь. Максимальна потужність пристрою з вільним виходом повітря становить 950м3/год. Вона швидкота ефективно очищує повітря від неприємних запахів та випарів, що виникають під час готування, забезпечуючи свіжістьу кухні. Витяжка оснащена двома тришаровими алюмінієвими фільтрами, які ефективно захищають мотор та інші компоненти пристрою від забруднення жиром та випарами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Количество скоростей | 3 |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | GVR 651 MB |
| Вес (кг) | 7 кг |
| Дисплей | Немає |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| Керування | кнопкове |
| Цвет | Черный |
| Количество двигателей | 1 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 55 Дб |
| Материал корпуса | Металл |
| Мoдель | GVR 651 MB |
| Потужність м³/год | 950 м3/год |
| Режими | відведення повітря і рециркуляція |
| Тип вытяжки | Купольная |
| Ширина | 52 см |


