Мясорубка Liberton LMG-26BST
- В наличии 1 ед.
- Код: LMG-26BST




+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Справжня помічниця на вашій кухні LIBERTON LMG-26BST — максимальна продуктивність і функціональність в одній м'ясорубці.
Завдяки високій потужності двигуна 2600 Вт, процес подрібнення буде максимально швидким і легким, навіть пропускаючи великі порції продуктів.
Функція "Реверс" — поворот шнека назад для звільнення м'ясорубки від застряглих щільних фрагментів м'яса або кістки. Тепер нема потреби розбирати прилад.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Реверс | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | LMG-26BST |
| Вес (кг) | 4.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 270 х 208 х 170 мм |
| Цвет | синьо-чорний |
| Максимальна потужність, Вт | 2600 Вт |
| Насадки | для томатів, для ягід, «кеббе», насадка для ковбасок, шинкування, терка |
| Производительность | 1.5 кг/хв литр/мин |


