Вытяжка кухонная Artel ART CANOPI 350 Grey
- В наличии 1 ед.
- Код: ART CANOPI 350 Grey





- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
Витяжка ARTEL Art Canopi 350 - це вбудований пристрій, призначений для відведення повітря. Ширина цієї моделі становить 60 см, а діаметр повітропроводу - 120 см. Витяжка оснащена одним мотором потужністю 110 Вт, що працює на трьох швидкостях. Для освітлення використовується LED-світлодіод з потужністю 2×2 Вт. Фільтр витяжки виготовлений з алюмінію.
Витяжка ARTEL Art Canopi 350 встановлюється у шафу. В комплект поставки входить шнур, зворотний клапан та гофрований повітровод. Продуктивність витяжки становить 400 куб.м/год, а максимальний рівень шуму - 65 дБ. Глибина пристрою - 34 см, а матеріал декору - метал. Витяжка оснащена зворотним клапаном та кнопковим управлінням.
Ця модель відповідає стандарту максимальної продуктивності, тому вона ідеально підійде для встановлення в кухні будь-якого розміру. Витяжка ARTEL Art Canopi 350 - це надійний та функціональний пристрій, що допоможе зробити вашу кухню комфортнішою та приємнішою для перебування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Artel |
| Страна производитель | Узбекистан |
| Количество скоростей | 3 |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ART CANOPI 350 Grey |
| Вес (кг) | 5.4 кг |
| Дисплей | Немає |
| Диаметр выходного отверстия | 120 мм |
| Керування | кнопкове |
| Цвет | Серый |
| Количество двигателей | 1 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 65 дБ |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Потужність м³/год | 400 м3/год |
| Режими | відведення повітря і рециркуляція |
| Ширина | 60 см |


