Телевизор Grunhelm Q85U801-GA11V
- Нет в наличии
- Код: Q85U801-GA11V

+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інноваційні особливості моделі Grunhelm Q85U801-GA11V 85":
Android 11 з оновленням через інтернет
Природні кольори на екрані
Зручне управління
Це модель без полів, чия складна естетика створює оптичну ілюзію, при цьому екран зміщується в стіну, на якій він встановлений
Чітка передача чорного кольору та його відтінків
Висока контрастність та реалістичність зображення
Широкий діапазон кольорів за рахунок технології квантових точок.
Більш яскраві (на піку яскравості можуть досягати 2000 нт)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| SmartTV | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси та підключення | 4 x HDMI, Headphone, 1 x оптичний аудіо, 1 x RJ-45, 2 x USB |
| Габарити (ШхВхГ) без підставки | 1899 х 80 х 1087 мм |
| Габарити (ШхВхГ) з підставкою | 1899 х 329 х 1155 мм |
| Диагональ экрана | 85" |
| Мoдель | Q85U801-GA11V |
| Настінне кріплення VESA | VESA (600x400мм) |
| ОС | Android 11 |
| Разрешение | 3840x2160 |
| Тип LED-підсвічування | Direct LED |
| Тип матрицы | QLED |
| Тип телевизора | 4K-телевізори, Smart TV, QLED - телевізор |
| Тюнери | аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2 |
| Частота, Гц | 60 Гц |


