Ноутбук HP EliteBook 865 G10 (7L804ET)
- Нет в наличии
- Код: 7L804ET






- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
Усуньте перешкоди для гібридних способів роботи за допомогою ноутбука HP EliteBook 865, який пропонує технологію HP Presence, підвищує продуктивність та має надійні функції безпеки.
HD-камера
Спілкуйтеся з людьми більш особистим способом за допомогою функцій конференц-зв'язку, вбудованих у ноутбук HP EliteBook 865.
Діагональ – 16 дюймів, співвідношення сторін – 16:10
Продуктивність продовжує підвищуватись завдяки новій технології, якою оснащений ноутбук HP EliteBook 865.
Адаптація до умов
Утиліта HP Context Aware забезпечує оптимізацію на основі штучного інтелекту, щоб максимально підвищити продуктивність, комфорт та чутливість.
Швидкий та ефективний бездротовий зв'язок
Портативність ПК та стабільність швидкісного з'єднання з мережею – ось що визначає вашу мобільність. Завдяки стандарту Wi-Fi 6E, який підтримує гігабітні швидкості, ваше бездротове з'єднання з мережею буде швидким і безперебійним навіть у мережах з високим навантаженням.
Інтернет без ризику
HP Sure Click захистить ваш комп'ютер від сайтів і вкладень PDF або Microsoft Office, які відкриваються в режимі «Тільки читання» і заражені вірусами, програмами з викупом або іншим зловмисним ПЗ. Ця технологія інтегрована на апаратному рівні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Серебристый |
| Страна производитель | Китай |
| Тип накопителя | SSD |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 358.7 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1.73 кг |
| Высота | 19.2 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 19.2 x 358.7 x 251 |
| Глибина, см | 251 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Мoдель | EliteBook 865 G10 |
| Модель відеокарти | AMD Radeon 780M |
| ОС | Windows 11 Pro |
| Объем SSD | 1 ТБ |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Оптический привод | No ODD |
| Особенности | підсвічування клавіатури, сканер відбитків пальців, зарядка від USB |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
| Покриття екрану | матова |
| Роз'єми і порти | 2 х USB 3.2, 2 х Thunderbolt 4, HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Разрешение | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP EliteBook |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип ноутбуку | Бізнес |
| Тип процессора | AMD Ryzen 9 7940HS (4.0 – 5.2 ГГц) |
| Частота процессора | 5,2 |


