Ноутбук ASUS Vivobook 15X OLED K3504VA-MA442 (90NB10A2-M00HZ0)
- Нет в наличии
- Код: 90NB10A2-M00HZ0







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Портативний OLED-кінотеатр
Ноутбуки ASUS оснащуються OLED-дисплеями, перевагою яких є чудова передача кольорів. Вони передають реалістичні відтінки і тому добре підходять для професійної творчої роботи з будь-якими графічними матеріалами. Крім того, завдяки особливим органічним матеріалам, які застосовуються при виробництві OLED-дисплеїв, вони випромінюють на 70% менше шкідливого синього світла, ніж РК-дисплеї, що робить їх більш комфортними для очей.
Новий рівень швидкостіVivobook 15X OLED – це ноутбук на кожен день, готовий впоратися з будь-якими завданнями, будь то офісні чи особисті справи, робочі або розважальні програми.
Чудове звучанняЗавдяки ексклюзивній аудіотехнології SonicMaster вбудована аудіосистема Vivobook 15X OLED може похвалитися потужним басом, широким динамічним діапазоном та низьким рівнем шумів. Крім апаратних переваг (високоякісні кодек і підсилювач, великі динаміки та резонатори), вона має програмні: її звучання можна гнучко налаштувати в залежності від переваг користувача та навколишнього оточення. Таким чином, Vivobook 15X OLED – це повноцінний мультимедійний центр, який дозволить насолодитися якісним звуком у будь-яких програмах.
Усунення шумів за допомогою II
Оскільки все більше людей зараз навчаються і працюють з дому, використовуючи як засіб спілкування відеозв'язок, фахівці ASUS розробили технологію шумозаглушення на базі штучного інтелекту. Застосовуючи алгоритми машинного навчання, вона ефективно відфільтровує сторонні звуки, залишаючи лише голоси співрозмовників. Випробуйте систему інтелектуального шумозаглушення ASUS за допомогою демонстраційних записів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Цвет | Серебристый |
| Страна производитель | Китай |
| Тип накопителя | SSD |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Экран | |
| Тип матрицы | OLED |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 360 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 90NB10A2-M00HZ0 |
| Вес (кг) | 1.6 кг |
| Высота | 17.9 мм |
| Глибина, см | 235 мм |
| Диагональ экрана | 15.6" |
| Мoдель | Vivobook 15X OLED K3504VA-MA442 |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| ОС | без операційної системи |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Оптический привод | No ODD |
| Особенности | підсвічування клавіатури, TPM модуль |
| Поколение процессора Intel | 13-th generation |
| Покриття екрану | глянсова |
| Роз'єми і порти | USB 2.0, USB 3.2 Type-C, 2 х USB 3.2, HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Разрешение | 2880x1620 (WQHD) (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Тип процессора | Intel Core i5-1335U (3.4 - 4.6 ГГц) |


