Ноутбук 2E Imaginary 15 (NL57AU-15UA23)
- Нет в наличии
- Код: NL57AU-15UA23







- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
2E Imaginary 15 – середня серія ноутбуків 2E, яка має процесори Intel Core. Різні моделі процесорів відрізняються між собою кількістю фізичних ядер та віртуальних потоків, а також інтегрованою відеокартою.
Екран має високу роздільну здатність 1920х1080 пікселів, яскраву та контрастну IPS матрицю з широкими кутами огляду та стандартну частоту оновлення 60 Гц. Кут відкриття екрану 180 градусів, що дає змогу колективно переглядати контент. Корпус ноутбука на дві третини зроблений із металу.
Мережеві інтерфейси представлені дротовим Ethernet 1 Гбіт/с та бездротовим Wi-Fi 6 AX. Також є Bluetooth 5.2 для мишки та навушників. Вбудовані стереодинаміки доповнені програмним покращувачем звучання Nahimic.
Повнорозмірна клавіатура з калькуляторним блоком праворуч має повну українську локалізацію та біле підсвічування. Можна перемикати профілі енергоспоживання: безшумний, економний, універсальний та продуктивний. Батарея збільшеної ємності, якої вистачає до 12 години автономної роботи.
Веб-камера має відразу два мікрофони з функцією шумоподавлення. За фізичну безпеку ноутбука відповідає зовнішній замок Kensington, а за безпеку віртуальну – внутрішній криптографічний модуль TPM. Останнє ще дозволяє безпроблемно встановлювати ОС Windows 11.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Тип накопителя | SSD |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 360 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | NL57AU-15UA23 |
| Вес (кг) | 1.75 кг |
| Высота | 20 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 19.7 x 360.4 x 239.3 |
| Глибина, см | 239 мм |
| Диагональ экрана | 15.6" |
| К-ть потоків | 12 |
| Материал корпуса | Металл |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| ОС | DOS |
| Объем SSD | 1 ТБ |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Оптический привод | No ODD |
| Особенности | підсвічування клавіатури, гніздо для замка Kensington, TPM модуль |
| Поколение процессора Intel | 13-th generation |
| Покриття екрану | матова |
| Роз'єми і порти | 1 х USB 2.0, USB 3.2 Type-C, 2 х USB 3.2, LAN (RJ-45), HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Разрешение | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | 2E Imaginary |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип ноутбуку | для роботи, для навчання |
| Тип процессора | Intel Core i5-1335U (3.4 - 4.6 ГГц) |
| Частота процессора | 4,6 |


