Ноутбук HP ZBook Power G11 (5G448ES)
- Нет в наличии
- Код: 5G448ES







- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
HP ZBook Power G11 — правильний вибір для професіоналів, які шукають надійний пристрій для роботи та дозвілля. Оснащений 16-дюймовим IPS-дисплеєм з високою роздільною здатністю, який забезпечує яскраве та деталізоване зображення. Він дозволяє зручно працювати навіть в умовах яскравого освітлення.
Завдяки високопродуктивному процесору Intel Core Ultra цей ноутбук готовий впоратися зі складними завданнями та багатозадачністю без зайвих затримок. Модель оснащена достатньою кількістю оперативної пам'яті, що дозволяє одночасно запускати декілька програм та забезпечує плавний й ефективний робочий процес. З SSD-накопичувачем ви отримаєте достатньо місця для збереження всіх ваших файлів і програм, а також високу швижкість запису та зчитування інформації.
Зовнішній вигляд HP ZBook Power G11 відповідає його потужним характеристикам — він має стильний та елегантний дизайн, що підкреслює його професійний характер.
Пристрій містить широкий набір інтерфейсів, що дозволить швидко підключити потрібний аксесуар. Також передбачено сучасний стандарт Wi-Fi 802.11ax для стабільної та швидкої передачі даних.
HP ZBook Power G11 — ефективний ноутбук з високоякісним дисплеєм і процесором, що забезпечує надійну роботу та високу продуктивність у будь-яких умовах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Серый |
| Страна производитель | Китай |
| Тип накопителя | SSD |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 16 |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 359.4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2 кг |
| Высота | 22.9 мм |
| Глибина, см | 251 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Мoдель | ZBook Power G11 |
| Модель відеокарти | nVIDIA GeForce RTX 3000 |
| ОС | DOS |
| Объем SSD | 1 ТБ |
| Объем видеопамяти | 8 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 64 ГБ |
| Оптический привод | No ODD |
| Особенности | підсвічування клавіатури, сканер відбитків пальців, TPM модуль |
| Поколение процессора Intel | U-series |
| Покриття екрану | матова |
| Роз'єми і порти | Smart Card, USB 3.2, 2 x USB 4.0 Type-C, LAN (RJ-45), HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Разрешение | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | HP Zbook |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання, Бізнес |
| Тип процессора | Intel Core Ultra 7 155H (1.4 - 4.8 ГГц) |


