Ноутбук 2E Complex Pro 14 (NV41PZ-14UA23-W11P12)
- Нет в наличии
- Код: NV41PZ-14UA23-W11P12







- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
Насичені та живі кольори
Користувачі насолоджуватимуться насиченими та природними кольорами зображення на 14-дюймовому екрані з роздільною здатністю FHD (1920×1080) і покриттям 70% NTSC. Матриця IPS забезпечує широкі кути огляду, а частота оновлення 60 Гц гарантує гладкість зображення.
Багатство інтерфейсів
Модель підтримує Wi-Fi 6 AX201 і Bluetooth 5.2, що гарантує швидке і надійне з'єднання. Також передбачено комбінований порт Thunderbolt 4 з Power Delivery DC, два роз'єми USB 3.2 Gen 1 і один USB 3.2 Gen 2, а також HDMI для підключення зовнішніх дисплеїв. До того ж, більше не потрібно постійно шукати адаптери, адже широкі можливості забезпечує вбудований кардрідер 6 в 1. За безпеку відповідає модуль TPM 2.0 і замок Kensington.
Місткий акумулятор
Ноутбук оснащений вбудованим чотирьохелементним літій-іонним акумулятором 53.35 Вт*год, що забезпечує до 11 годин роботи на одному заряді. А з огляду на компактний розмір 324.9×225×17.6 мм цей пристрій легко взяти з собою куди завгодно - хоч у подорож, хоч в офіс.
Клавіатура і звук
2E Complex Pro 14 Lite оснащений багатомовною клавіатурою формату А4 з ізольованими клавішами та білим підсвічуванням, що дає змогу працювати за будь-яких умов освітлення. Доповненням до аудіосистеми Hi-Def є аудіороз'ємний 2 в 1 Audio Combo Jack для навушників/мікрофона.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Цвет | Голубой |
| Страна производитель | Китай |
| Тип накопителя | SSD |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 12 |
| Тип процессора | Core i7 |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 325 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1,35 |
| Высота | 17.6 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 17.6 x 324.9 x 225 |
| Глибина, см | 225 мм |
| Диагональ экрана | 14 |
| К-ть потоків | 16 |
| Материал корпуса | Металл |
| Мoдель | Complex Pro 14 |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe |
| ОС | Windows 11 Pro |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Оптический привод | No ODD |
| Особенности | підсвічування клавіатури, гніздо для замка Kensington, TPM модуль |
| Поколение процессора Intel | 12-th generation |
| Покриття екрану | антиблікове покриття |
| Роз'єми і порти | 1 x RJ-45, 6-in-1 Card reader, 1 x Thunderbolt™ 4 (Type-C, support Power delivery), 1 x HDMI (with H |
| Разрешение | 1920х1080 |
| Серія (модельний ряд) | 2E Complex Pro |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Частота процессора | 4,7 |


