Ноутбук Huawei MateBook D16 MCLF-X (i5-12450H/16GB/512GB/UHD/W11)
- Нет в наличии
- Код: MitchellF-W5651




+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бренд: HUAWEI
Лінійка: MateBook D 16
Тип: Ноутбук
Конструкція: класичний
Операційна система: Windows 11 Home
Діагональ, дюймів: 16
Тип матриці: IPS
Тип покриття: матове
Роздільна здатність: 1920x1200
Яскравість, кд/м2: 300
Модель процесора: Intel Core i5-12450H
Базова частота продуктивних ядер, ГГц: 3,3
Максимальна частота продуктивних ядер, ГГц: 4,4
Загальна кількість ядер процесора: 8
Графічний адаптер: Intel UHD Graphics
Обсяг оперативної пам'яті, ГБ: 16
Максимальний обсяг оперативної пам'яті, ГБ: 16
Тип оперативної пам'яті: DDR4
SSD, ГБ: 512
Зовнішні порти: USB 2.0 – 1 шт. USB 3.2 Gen. 1 – 1 шт. USB Type-C (DisplayPort та Power Delivery) – 1 шт. HDMI 1.4 – 1 шт. Вихід для навушників/вихід для мікрофона – 1 шт.
Wi-Fi: є
Bluetooth: є
Web-камера: є
Вага, кг: 1,7
Розмір, мм: 18,4x357x249
Колір кришки: сірий
Колір корпусу: сірий
Ємність, мА·год: 5618
Лінійка: MateBook D 16
Тип: Ноутбук
Конструкція: класичний
Операційна система: Windows 11 Home
Діагональ, дюймів: 16
Тип матриці: IPS
Тип покриття: матове
Роздільна здатність: 1920x1200
Яскравість, кд/м2: 300
Модель процесора: Intel Core i5-12450H
Базова частота продуктивних ядер, ГГц: 3,3
Максимальна частота продуктивних ядер, ГГц: 4,4
Загальна кількість ядер процесора: 8
Графічний адаптер: Intel UHD Graphics
Обсяг оперативної пам'яті, ГБ: 16
Максимальний обсяг оперативної пам'яті, ГБ: 16
Тип оперативної пам'яті: DDR4
SSD, ГБ: 512
Зовнішні порти: USB 2.0 – 1 шт. USB 3.2 Gen. 1 – 1 шт. USB Type-C (DisplayPort та Power Delivery) – 1 шт. HDMI 1.4 – 1 шт. Вихід для навушників/вихід для мікрофона – 1 шт.
Wi-Fi: є
Bluetooth: є
Web-камера: є
Вага, кг: 1,7
Розмір, мм: 18,4x357x249
Колір кришки: сірий
Колір корпусу: сірий
Ємність, мА·год: 5618
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Huawei |
| Цвет | Серый |
| Тип накопителя | SSD |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Тип процессора | Core i5 |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 512 GB |
| Объем SSD | 512 GB |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1.7 кг |
| Диагональ экрана | 16" |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics |
| ОС | Windows 11 Home |
| Разрешение | 1920x1200 |
| Частота процессора | 4.4 ГГц |


