Ноутбук Acer Chromebook CB314-2H-K6CV (MTK MT8183/8GB/64GB/FHD)
- Нет в наличии
- Код: ФР-00074137






+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бренд: Acer
Тип: Хромбук
Конструкція: класичний
Операційна система: ChromeOS
Діагональ, дюймів: 14
Тип матриці: IPS
Тип покриття: матове
Роздільна здатність: 1920x1080
Частота оновлення, Гц: 60
Додаткові дані про дисплей: 45% NTSC, ComfyView
Модель процесора: MediaTek 8183C
Базова частота продуктивних ядер, ГГц: 2
Максимальна частота продуктивних ядер, ГГц: 2
Загальна кількість ядер процесора: 8
Чіпсет: SoC
Графічний адаптер: ARM Mali-G72
Обсяг оперативної пам'яті, ГБ: 8
Максимальний обсяг оперативної пам'яті, ГБ: 8
Тип оперативної пам'яті: LPDDR4X
Накопичувач
SSD, ГБ: 128
Роз'єми
USB 2.0 Type-A: 1
Зовнішні порти: 1xUSB 3.2 Type-C, 1xUSB 2.0, комбінований роз'єм для навушників/мікрофону
Wi-Fi: 802.11ac (Wi-Fi 5)
Bluetooth: 4.2
Web-камера: є
Пасивна система охолодження: є
Фізичні параметри
Вага, кг:1,5
Розмір, мм: 325,4x223x19,7
Матеріал корпусу: пластик
Колір кришки: сріблястий
Колір корпусу: сріблястий
Батарея та живлення
Зарядка по USB Type-C: є
Потужність блоку живлення, Вт: 65
Тип акумулятора: Li-Pol
Тип: Хромбук
Конструкція: класичний
Операційна система: ChromeOS
Діагональ, дюймів: 14
Тип матриці: IPS
Тип покриття: матове
Роздільна здатність: 1920x1080
Частота оновлення, Гц: 60
Додаткові дані про дисплей: 45% NTSC, ComfyView
Модель процесора: MediaTek 8183C
Базова частота продуктивних ядер, ГГц: 2
Максимальна частота продуктивних ядер, ГГц: 2
Загальна кількість ядер процесора: 8
Чіпсет: SoC
Графічний адаптер: ARM Mali-G72
Обсяг оперативної пам'яті, ГБ: 8
Максимальний обсяг оперативної пам'яті, ГБ: 8
Тип оперативної пам'яті: LPDDR4X
Накопичувач
SSD, ГБ: 128
Роз'єми
USB 2.0 Type-A: 1
Зовнішні порти: 1xUSB 3.2 Type-C, 1xUSB 2.0, комбінований роз'єм для навушників/мікрофону
Wi-Fi: 802.11ac (Wi-Fi 5)
Bluetooth: 4.2
Web-камера: є
Пасивна система охолодження: є
Фізичні параметри
Вага, кг:1,5
Розмір, мм: 325,4x223x19,7
Матеріал корпусу: пластик
Колір кришки: сріблястий
Колір корпусу: сріблястий
Батарея та живлення
Зарядка по USB Type-C: є
Потужність блоку живлення, Вт: 65
Тип акумулятора: Li-Pol
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Цвет | Серый |
| Страна производитель | Китай |
| Тип накопителя | SSD |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Ноутбук |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR4x |
| Объем оперативной памяти | 8 MB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 128 GB |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ экрана | 14" |
| Количество ядер процессора | 8 ядер |
| Модель відеокарти | ARM Mali-G72 |
| ОС | Chrome OS |
| Объем накопителя | 128 |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Тип процессора | MediaTek 8183C |
| Частота процессора | 2 GHz |


