Телевизор 55" Samsung UE55DU7172
- Нет в наличии
- Код: UE55DU7172





+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бренд: Samsung
Тип: LCD телевізор (LED)
Параметри дисплея
Діагональ, дюйм: 55
Роздільна здатність, пікселі: 3840x2160
Частота, Гц: 50
Кут огляду, гор/верт: 178/178
Контрастність: Mega Contrast
Покриття: антиблікове
Підтримка HDR: + (HDR10, HDR10+)
Тип підсвітки: Edge
Variable refresh rate (VRR): є
Оснащення
Операційна система: Tizen
Smart TV: Samsung Smart TV
Підтримка VESA-кріплень: + (200х200)
Upscaling (масштабування зображення): + (4K)
Органи управління
Тип пульта управління: багатофункціональний пульт
Управління зі смартфона: + (Android, iOS)
Управління голосом: є
Комунікації
Wi-Fi: + (802.11ас)
Bluetooth: + (5.2)
Ethernet: + (100 мб / сек)
Технологія трансляції
Miracast: є
AirPlay: є
DLNA: є
Роз'єми
USB: USB 2.0 х 1
Цифрові аудіо: 1 (оптичний)
Тюнер
Аналоговий: PAL, SECAM, NTSC
Цифровий: DVB-T2, DVB-S2, DVB-C
HDMI
HDMI 2.1: 3x HDMI 2.1
Загальна кількість HDMI: 3
Аудіо
Динаміки, Вт: 2х10
Технології поліпшення звучання: Dolby Digital Plus
Технології об'ємного звучання: Q-Symphony
Загальні
Додатково:Таймер сну
Споживана потужність, Вт: 125/0,5
Колір: чорний
Розміри, мм: 1234,1 х 758 х 237
Вага, кг: 11,6
Тип: LCD телевізор (LED)
Параметри дисплея
Діагональ, дюйм: 55
Роздільна здатність, пікселі: 3840x2160
Частота, Гц: 50
Кут огляду, гор/верт: 178/178
Контрастність: Mega Contrast
Покриття: антиблікове
Підтримка HDR: + (HDR10, HDR10+)
Тип підсвітки: Edge
Variable refresh rate (VRR): є
Оснащення
Операційна система: Tizen
Smart TV: Samsung Smart TV
Підтримка VESA-кріплень: + (200х200)
Upscaling (масштабування зображення): + (4K)
Органи управління
Тип пульта управління: багатофункціональний пульт
Управління зі смартфона: + (Android, iOS)
Управління голосом: є
Комунікації
Wi-Fi: + (802.11ас)
Bluetooth: + (5.2)
Ethernet: + (100 мб / сек)
Технологія трансляції
Miracast: є
AirPlay: є
DLNA: є
Роз'єми
USB: USB 2.0 х 1
Цифрові аудіо: 1 (оптичний)
Тюнер
Аналоговий: PAL, SECAM, NTSC
Цифровий: DVB-T2, DVB-S2, DVB-C
HDMI
HDMI 2.1: 3x HDMI 2.1
Загальна кількість HDMI: 3
Аудіо
Динаміки, Вт: 2х10
Технології поліпшення звучання: Dolby Digital Plus
Технології об'ємного звучання: Q-Symphony
Загальні
Додатково:Таймер сну
Споживана потужність, Вт: 125/0,5
Колір: чорний
Розміри, мм: 1234,1 х 758 х 237
Вага, кг: 11,6
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Венгрия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| AirPlay | Є |
| Bluetooth | Є |
| Miracast | Є |
| SmartTV | Да |
| Wi-Fi | Є |
| Вес (кг) | 11.6 кг |
| Габарити (ШхВхГ) з підставкою | 1234,1 х 758 х 237 мм |
| Диагональ экрана | 55" |
| Настінне кріплення VESA | VESA (200x200мм) |
| ОС | Tizen |
| Пульт ДК | Багатофункціональний |
| Разрешение | 3840x2160 |
| Тип матрицы | LED |
| Частота, Гц | 50 Гц |


