Стиральная машина Candy TCA273D3-9
- В наличии
- Код: TCA273D3-9







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Економте енергію з класом А+++
Завдяки покращеній енергоефективності моделей двигунів змінного струму, пральні машини Candy з верхнім завантаженням досягають класу А+++ для додаткової економії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Candy |
| Класс отжима | B |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Класс стирки | A |
| Страна производитель | Китай |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TCA273D3-9 |
| Вес (кг) | 55.5 кг |
| Высота | 86 см |
| Глубина | 59.9 см |
| Дисплей | Да |
| Завантаження білизни для сушіння | 4 кг |
| Цвет | Белый |
| Количество программ | 14 |
| Максимальне завантаження, кг | 7 кг |
| Матеріал барабану | нержавіюча сталь |
| Об'єм барабана | 46 |
| Особенности | управління по WiFi |
| Спосіб встановлення | окремостоячий |
| Технологии | технологія Quick&Clean |
| Тип загрузки | вертикальне завантаження |
| Тип стиральной машины | автомат, повногабаритні 48-65 см |
| Управление | сенсорне, поворотний механізм |
| Функции | вибір температури, кількість полоскань, відстрочка прання, попереднє прання, легке прасування, злив, |
| Швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Ширина | 40.5 см |


