Стиральная машина HEINNER HWM-TL8013IVC++
- Нет в наличии
- Код: HWM-TL8013IVC++



+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інверторний двигун Насолоджуйтесь пральною машиною з тривалим терміном служби! Завдяки роботі в електромагнітному полі інверторний двигун гарантує зниження вібрації та зносу. Таким чином, ви маєте більшу надійність, довший термін служби, знижений рівень шуму та енергоефективність, що ви можете побачити на своєму рахунку за електроенергію. Функція попереднього прання За допомогою цієї функції машина інтенсивно пере білизну, щоб покращити ефект прання та краще видалити плями. Ця функція підходить для дуже брудного одягу. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heinner |
| Класс отжима | C |
| Класс энергопотребления | C |
| Класс стирки | A |
| Страна производитель | Китай |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 87.5 см |
| Установка | окремостоячий |
| Глибина, см | 61 см |
| Цвет | Белый |
| Количество программ | 15 |
| Максимальне завантаження, кг | 8 кг |
| Мoдель | HWM-TL8013IVC++ |
| Тип загрузки | вертикальне завантаження |
| Тип стиральной машины | автомат, повногабаритні 48-65 см |
| Швидкість віджиму | 1300 об/хв |
| Ширина | 40 см |


