Стиральная машина Grunhelm GWS-FN610D1WB
- Нет в наличии
- Код: GWS-FN610D1WB




+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пральна машина GWS-FN610D1WB Grunhelm – якісна автоматична модель із фронтальним завантаженням білизни. Вона стане Вашим незамінним помічником і суттєво заощадить кількість води та електроенергії під час прання. Управління машинкою просте та інтуїтивно зрозуміле.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Класс отжима | C |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Класс стирки | A |
| Страна производитель | Китай |
| Тип двигателя | Коллекторный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | GWS-FN610D1WB |
| Вес (кг) | 52 кг |
| Высота | 85 см |
| Установка | окремостоячий |
| Глибина, см | 44 см |
| Дисплей | Да |
| Завантаження білизни для сушіння | 4 кг |
| Цвет | Белый |
| Количество программ | 12 |
| Максимальне завантаження, кг | 6 кг |
| Мoдель | GWS-FN610D1WB |
| Тип загрузки | фронтальне завантаження |
| Тип стиральной машины | автомат, вузькі 32-47 см |
| Функции | вибір температури, вибір кількості обертів віджимання, кількість полоскань, відстрочка прання, попер |
| Швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Ширина | 59.5 см |


