Нож ZT 0990
- Нет в наличии
- Код: 0990


Компания временно не принимает заказы
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
Модель 0990 - це складаний EDC-ніж виробництва компанії Zero Tolerance.
Форма клинка є чимось середнім між Spearpoint і Droppoint, з одностороннім заточуванням, широким профілем, отвором в найширшій частині голомені та насічками на початку обуха. У випадку з моделлю 0990, така форма забезпечує не тільки відмінні колючі здібності, але і довгий різ. Клинок виконаний з корозійностійкої порошкової сталі CPM 20CV з високим вмістом хрому і ванадію. Ця сталь здатна витримати важку роботу, має високу ударну в'язкість, як наслідок клинок з неї просто прекрасно зберігає різальні властивості. Відкривається клинок фліпером і фіксується замком Inset liner lock, що є фірмовим поліпшенням замку.
Руків'я з накладками з карбону виконане у футуристичному стилі та має довгий бекспейсер, що складається з двох бокових лайнерів і пластикової вставки з написом "Zero Tolerance", а також гвинта для упору клинка. Бекспейсер займає простір практично на всю довжину обуха руків'я і зафіксований гвинтами та, по суті є обмежувачем клинка при відкритті клинка. Це означає, що клинок має найменшу кількість місць зіткнення різальної кромки з деталями ножа в складеному вигляді.
Комфортність носіння в складеному вигляді гарантується наявністю двосторонньої кишенькової кліпси у вигляді tip-up.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | США |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 0990 |
| Вага, г | 82 г |
| Вид ножа | кишеньковий (EDC) |
| Производитель | ZT |
| Длина | 193 мм |
| Довжина клинка | 83 мм |
| Довжина рукояті | 110 мм |
| Конструкція Дубль | складаний |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Марка сталі / Матеріал клинка | CPM-20CV |
| Матеріал рукояті | вуглецеве волокно |
| Мoдель | 0990 |
| Особенности | кліпса |
| Поверхня клинка | Bead Blast |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Твердість сталі | 60-62 HRC |
| Тип відкривання | фліппер |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |


