Нож Benchmade Redoubt (430BK)
- Нет в наличии
- Код: 430BK







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Redoubt - нова робоча модель в портфелі EDC ножів Benchmade.
Клинок виготовлений із нової сталі в арсеналі матеріалів Benchmade - порошку CPM-D2 (не плутати зі звичайною литою D2).
Цей в міру витончений міцний складний нож з універсальним профілем клинка стане вашою новою базою (redoubt - редут, цитадель, англ.) EDC-комплекта.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benchmade |
| Цвет | Хаки |
| Страна производитель | США |
| Гарантийный срок | 0 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 430BK |
| Вага, г | 105 г |
| Вид ножа | кишеньковий (EDC), туристичний |
| Длина | 210 мм |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Довжина рукояті | 120 мм |
| Конструкція Дубль | складаний |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Марка сталі / Матеріал клинка | CPM-D2 |
| Матеріал рукояті | Grivory |
| Мoдель | Redoubt |
| Особенности | чохол в комплекті |
| Поверхня клинка | нержавіюча |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Твердість сталі | 60-62 HRC |
| Тип відкривання | автомат |
| Тип замка | Auto OTF |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Товщина клинка | 3.2 мм |
| Форма клинка | tanto |


