Нож Fallkniven R2 Scout Elmax (R2z)
- Нет в наличии
- Код: R2z





- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
R2 Scout – найсучасніший ніж із фіксованим лезом для активного використання на відкритому повітрі. Це універсальний ніж найвищої якості, на який можна справді покластися у складній ситуації.
Він міцний, але при цьому не важкий і не громіздкий, ви отримуєте гарне і надійне утримання завдяки класичній анатомічній рукоятці з продуманою конструкцією. Піхви ножа мають двосторонню систему блокування, частично замок із пружинним ключем, який зазвичай утримує ніж у піхвах, та частично замок із дужкою, який ви складаєте до 100%, щоб надійно зафіксувати ніж на місці.
Сталь, яку використовував виробник, є шведською порошковою сталь світового класу (Elmax), яка ретельно загартовується, охладжується до мінус 190°C і потім протягом двох годин загартовується до твердості HRC 61/62. Виходити міцна і водночас тверда сталь, яка довгу годину залишається гострою, не стаючи крихкою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fallkniven |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Япония |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | R2z |
| Вага, г | 132 г |
| Вид ножа | туристичний |
| Длина | 181 мм |
| Довжина клинка | 80 мм |
| Довжина рукояті | 91 мм |
| Конструкція Дубль | з фіксованим клинком |
| Конструкція осьового механізму | на шайбах |
| Марка сталі / Матеріал клинка | ELMAX |
| Матеріал рукояті | Thermorun |
| Мoдель | R2 Scout Elmax |
| Особенности | чохол в комплекті |
| Поверхня клинка | plain |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Твердість сталі | 61-62 HRC |
| Тип відкривання | асист |
| Тип замка | Back Lock |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Товщина клинка | 4.8 мм |
| Форма клинка | drop-point |


