Стиральная машина Hansa WHN814D1W
- В наличии
- Код: WHN814D1W







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
додаткове полоскання
При використанні цієї функції полоскання білизни використовується на 30% більше води. Це дуже важливо, коли вода, що використовується для прання, жорстка. Усі запахи зникають, залишається лише аромат чистого одягу.
Блокування від дітей (ChildLock)
Ця функція особливо корисна для сімей з дітьми, оскільки не дозволяє дітям випадково змінити налаштування та програми прання. Потрібно лише натиснути дві кнопки, щоб активувати функцію захисту від дітей.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Класс отжима | C |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Класс стирки | A |
| Страна производитель | Китай |
| Тип двигателя | Коллекторный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | WHN814D1W |
| Вес (кг) | 68 кг |
| Высота | 85 см |
| Глубина | 56.5 см |
| Дисплей | Да |
| Завантаження білизни для сушіння | 6 кг |
| Цвет | Белый |
| Количество программ | 9 |
| Максимальне завантаження, кг | 8 кг |
| Спосіб встановлення | окремостоячий |
| Тип загрузки | фронтальне завантаження |
| Тип стиральной машины | автомат, повногабаритні 48-65 см |
| Функции | вибір температури, вибір кількості обертів віджимання, кількість полоскань, відстрочка прання, попер |
| Швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Ширина | 59.5 см |


