Стиральная машина Hansa WHG814DD1W
- В наличии 1 ед.
- Код: WHG814DD1W







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електронна система контролю стабілізації
Зменшення вібрації та шуму при роботі завдяки своєчасному коригуванню поляризації.
Білизна в барабані повинна бути належним чином збалансована, щоб зменшити коливання пральної машини, особливо перед початком віджимання. Вбудований 3D сенсор та контролер дисбалансу можуть виявляти та контролювати удари барабана та виправляти дисбаланс та зменшувати коливання пральної машини.
Програма Auto OneTouch
Іноді буває складно самостійно вибрати оптимальну програму для прання білизни. За лічені секунди інтелектуальна програма Auto OneTouch ефективно допомагає у виборі параметрів прання – визначивши вагу завантаження, вона пропонує оптимальний час і температуру. Це чудове рішення для людей, які завжди зайняті та цінують щоденний комфорт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Класс отжима | C |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Класс стирки | A |
| Страна производитель | Китай |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | WHG814DD1W |
| Вес (кг) | 60 кг |
| Высота | 84.7 см |
| Глубина | 45.6 см |
| Дисплей | Да |
| Завантаження білизни для сушіння | 5 кг |
| Цвет | Белый |
| Количество программ | 15 |
| Максимальне завантаження, кг | 8 кг |
| Спосіб встановлення | окремостоячий |
| Тип загрузки | фронтальне завантаження |
| Тип стиральной машины | автомат, вузькі 32-47 см |
| Функции | вибір температури, вибір кількості обертів віджимання, кількість полоскань, відстрочка прання, попер |
| Швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Ширина | 60 см |


