Морозильная камера ECG EFT 10855 WE
- Нет в наличии
- Код: EFT 10855 WE


+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ви хочете зробити більший запас заморожених продуктів, але морозильна камера вашого комбінованого холодильника замала? У такому разі ми рекомендуємо вам морозильну камеру ECG EFT 10855 WE, яка надасть вам пристойну кількість додаткового морозильного простору. З об'ємом 60 літрів у вас буде достатньо місця для тривалого зберігання м'яса, овочів та навіть заморожених напівфабрикатів. Ви можете систематично сортувати всі ці продукти у 3 високоякісних пластикових ящиках та мати ідеальний огляд.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Класс энергопотребления | E |
| Страна производитель | Китай |
| Количество компрессоров | 1 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | EFT 10855 WE |
| Вес (кг) | 20 кг |
| Высота | 84.5 см |
| Установка | окремостоячий |
| Глибина, см | 46 см |
| Цвет | Белый |
| Количество отделений | 3 |
| Мoдель | EFT 10855 WE |
| Об'єм морозильної камери, л | 60 л |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Система розморозки морозильної камери | Статична |
| Тип компрессора | звичайний |
| Управление | Механическое |
| Ширина | 49 см |


