Морозильная камера HEINNER HFF-V188E++
- Нет в наличии
- Код: HFF-V188E++



+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Морозильна камера Heinner HFF-V188E++, 188 л, 6 ящиків, клас E, механічне керування, H 145,5 см, сріблястий клас енергоспоживання E Ви отримуєте переваги від оптимального споживання електроенергії та суперекономії порівняно з продуктами нижчих класів. Загальний об’єм 187 л Ємність 187 л, яка стане в нагоді в будь-якому домі, дозволить вам насолоджуватися улюбленими стравами цілий рік.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heinner |
| Класс энергопотребления | E |
| Страна производитель | Китай |
| Количество компрессоров | 1 |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 44 кг |
| Высота | 145.5 см |
| Установка | окремостоячий |
| Глибина, см | 59.5 см |
| Цвет | Белый |
| Количество отделений | 6 |
| Мoдель | HFF-V188E++ |
| Об'єм морозильної камери, л | 187 л |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Система розморозки морозильної камери | Ручна |
| Тип компрессора | звичайний |
| Управление | Механическое |
| Ширина | 54 см |


