Морозильная камера ECG EFT 11430 WE
- Нет в наличии
- Код: EFT 11430 WE

+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вам потрібно зберігати велику кількість м'яса або овочів протягом тривалого часу, але морозильна камера, що йде в комплекті з холодильником, все ще безнадійно переповнена? Тоді саме час придбати морозильну камеру ECG EFT 11430 WE із висувними ящиками. З об'ємом 160 літрів у ній буде достатньо місця для зберігання заморожених продуктів. А щоб у вас був ідеальний огляд, внутрішній простір поділений на 5 ящиків. Також можна вручну встановити температуру в морозильній камері, рекомендоване значення -18 °C.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Класс энергопотребления | E |
| Страна производитель | Китай |
| Количество компрессоров | 1 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | EFT 11430 WE |
| Вес (кг) | 41 кг |
| Высота | 142 см |
| Установка | окремостоячий |
| Глибина, см | 55 см |
| Цвет | Белый |
| Количество отделений | 5 |
| Мoдель | EFT 11430 WE |
| Об'єм морозильної камери, л | 160 л |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Система розморозки морозильної камери | Статична |
| Тип компрессора | звичайний |
| Управление | Механическое |
| Ширина | 55 см |


