Морозильная камера ECG EFT 10854 WE
- В наличии 1 ед.
- Код: EFT 10854 WE



+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бренд - ECG; Тип - Морозильна камера; Загальний об'єм - 70 л; Кількість ящиків / кошиків - 3; Управління - Механічне; енергоспоживання - E; Потужність заморожування - 4 кг / добу;Рівень шуму - 41 дБ;Колір - Білий;Споживання електроенергії - 165 Вт;Кліматичний клас - ST-N;Розміри, см - 84,5×50,1×54 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Класс энергопотребления | E |
| Страна производитель | Китай |
| Количество компрессоров | 1 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | EFT 10854 WE |
| Вес (кг) | 31.3 кг |
| Высота | 84.5 см |
| Глибина, см | 50.1 см |
| Цвет | Белый |
| Количество отделений | 3 |
| Об'єм морозильної камери, л | 70 л |
| Система розморозки морозильної камери | Ручна |
| Спосіб встановлення | окремостоячий |
| Тип компрессора | звичайний |
| Управление | Механическое |
| Ширина | 54 см |


