Зарядная станция BLUETTI PowerOak EB150 blue 1000W (EB150 blue)
- Нет в наличии
- Код: EB150 blue






- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
Потужний внутрішній пристрій із універсальними зовнішніми вихідними портами дозволить увімкнути світло та зарядити телефони. Джерело живлення для вашого GPS, електронного барометра, телевізора, ігрового комп’ютера, осушувача повітря, снігоочисника, міні-холодильника, портативної плити, медичного обладнання, живлення вашого приладу в будь-який час.
Зверніть увагу на потенційна небезпека, протистояти критичним обставинам за допомогою EB150, стале джерело живлення може врятувати життя.
Plug-and-go повністю замінює бензиновий генератор
Провідна в галузі технологія, включаючи порти живлення 1000 Вт змінного струму та 45 Вт USB-C
Вбудований MPPT
Надбезпечна літієва батарея
Інтелектуальна система охолодження
Способи заряджання (сонячна панель, настінна розетка змінного струму 200 Вт)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bluetti |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1500 Вт*год |
| Интерфейсы | прикурювач, 2 х розетка 220 В, 4 x USB Type A, 1 x USB Type C |
| Артикул | EB150 blue |
| Вес (кг) | 16.2 кг |
| Выходное напряжение | 220 - 240 В |
| Мoдель | PowerOak EB150 blue 1000W |
| Особенности | З дисплеєм, Power Delivery, QC швидка зарядка 3.0, З ручкою, З індикатором рівня заряду, чиста синус |
| Період експлуатації | 2500 зарядів до 80% потужності |
| Мощность, Вт | 1000 Вт |
| Назначение | для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 37.1 х 36.4 х 16.5 см |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель, авто (прикурювач) |
| Температурний режим роботи | - 10 С до +40 С |
| Час заряджання від мережі 220 В | 10 г |


