Ноутбук Acer Aspire Go AG15-71P (NX.J6SEU.007)
- Нет в наличии
- Код: NX.J6SEU.007







- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
Випробуйте Aspire Go - ноутбук, що поєднує в собі простоту та безкомпромісність. Продуманий до дрібниць, створений для зручного використання, він оснащений усіма необхідними функціями, які допоможуть вам залишатися на зв'язку та працювати продуктивно.
Виняткова продуктивність
Насолоджуйтеся плавною та швидкою роботою завдяки процесору Intel Core, оперативній пам'яті і твердотільному накопичувачу. Насолоджуйтеся збільшеною продуктивністю завдяки винятковій тривалості роботи від акумулятора та підтримці Copilot, вашого повсякденного помічника зі штучним інтелектом.
Оптимізація без зайвих зусиль
Інтуїтивно зрозуміле керування пристроєм одним натисканням кнопки за допомогою технології AcerSense, яка керує часом роботи від акумулятора, сховищем даних і програмами для оптимальної продуктивності. Рішення Acer TNR та Acer PurifiedVoice підвищують чіткість і якість відеодзвінків до нового рівня.
Дружній до планети
Ноутбук Aspire Go, упакований у 100% матеріалів, придатних для вторинної переробки, й оснащений компонентами, виготовленими з переробленого пластику, має сертифікат Energy Star та реєстрацію EPEAT, що дає вам змогу зробити більш відповідальний вибір.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Цвет | Серебристый |
| Страна производитель | Китай |
| Тип накопителя | SSD |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Ноутбук |
| Состояние | Новое |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 363 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | NX.J6SEU.007 |
| Вес (кг) | 1.8 кг |
| Высота | 19 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 14,6-19,95 x 362,9 x 237,5 |
| Глибина, см | 267 мм |
| Диагональ экрана | 15.6" |
| К-ть потоків | 16 |
| Мoдель | Aspire Go AG15-71P |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics |
| ОС | UEFI Shell |
| Объем SSD | 1 ТБ |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Оптический привод | No ODD |
| Особенности | зарядка від USB |
| Поколение процессора Intel | 13-th generation |
| Покриття екрану | матова |
| Роз'єми і порти | 2 х USB 3.2, 2 х USB 3.2 Type-C, HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Разрешение | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Acer Aspire |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Тип процессора | Intel Core i7 13620H (3.6 - 4.9 ГГц) |
| Частота процессора | 4,9 |


