Ноутбук HP Victus 16-r0020ua (B83B4EA)
- Нет в наличии
- Код: B83B4EA





- +380 (98) 675-96-55
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 10:00 - 16:00 Воскресенье 10:00 - 16:00 * Время указано для региона: Украина, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Баранская Лесяул. Котляревского 3, Полтава, Украина
HP Victus 16 — ноутбук спеціально розроблений для геймерів, які шукають потужність, ефективність та незабутні ігрові враження. Оснащений екраном 16.1" дюйма, який має високу роздільну здатність, частоту оновлення та IPS-панель з широкими кутами огляду. Такий екран занурить у те, що відбувається за сюжетом гри, дозволяючи побачити найдрібніші деталі одягу персонажа чи його зброї.
Ноутбук має широкий набір портів для під'єднання периферійних пристроїв та аксесуарів. А завдяки сучасному стандарту Wi-Fi 802.11ax пропонує високу швидкість обміну даними для онлайн-ігор.
У дизайні модель приваблює поціновувачів класики, яким потрібен ноутбук і для роботи, і для розваг. Оснащена ергономічною клавіатурою з підсвіткою, яка додатково підкреслює зовнішній вигляд ґаджета, а також допомагає швидко реагувати на дії суперника, відповідати в чаті чи набирати текст.
Швидке залізо
Грайте на максимумі можливостей з потужним процесором Intel Core, сучасною відеокартою та великим обсягом пам’яті.
Тут є всі функції, які можуть вам знадобитися
У цьому ноутбуці є все: від оновленої конструкції системи охолодження до HD-камери.
Надзвичайна швидкість
Відеокарти NVIDIA GeForce RTX серії 40 мають надзвичайну продуктивність. Вони побудовані на архітектурі NVIDIA Ada Lovelace, яка забезпечує значний стрибок як у продуктивності, так і в графіці на основі штучного інтелекту. Насолоджуйтесь реалістичними віртуальними світами в іграх завдяки технології трасування променів та надвисокій частоті оновлення кадрів у секунду.
Дисплей із тонкою рамкою
Завдяки надзвичайно тонкій, майже невидимій рамці великий дисплей пристрою вдалося помістити в ультратонкий і стильний корпус.
Дисплей з частотою 144 Гц
Зменште неприємні затримки та ореоли зображення за допомогою дисплея з частотою 144 Гц.
Антивідблискове покриття
Завдяки цьому покриттю зображення на екрані добре видно навіть під яскравим сонцем. Він майже матовий і не дає відбиття, що вирішує проблему з відблисками.
62.5% sRGB
Насолоджуйтеся дисплеєм з відображенням 62.5% sRGB для чітких кольорів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Синий |
| Страна производитель | Китай |
| Тип накопителя | SSD |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 370 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2.33 кг |
| Высота | 24 мм |
| Глибина, см | 260 мм |
| Диагональ экрана | 16.1" |
| Мoдель | Victus 16-r0020ua |
| Модель відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
| ОС | DOS |
| Объем SSD | 1 ТБ |
| Объем видеопамяти | 8 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Оптический привод | No ODD |
| Особенности | підсвічування клавіатури |
| Поколение процессора Intel | 13-th generation |
| Покриття екрану | матова |
| Роз'єми і порти | USB 3.2 Type-C, 3 х USB 3.2, LAN (RJ-45), HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Разрешение | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP Victus |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип ноутбуку | Ігровий, Для роботи та навчання |
| Тип процессора | Intel Core i7 13620H (3.6 - 4.9 ГГц) |


