Шуруповерт Black&Decker BDCD8
- Немає в наявності
- Код: BDCD8







-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Американська компанія Black & Decker, заснована в 1910 р., є масштабним світовим виробником електроприладдя та інструментів. Відділення електропобутових пристроїв компанії – лідер Сполучених Штатів. На сьогоднішній день Black & Decker є завсідником світового ринку і виробником якісної продукції, що використовується як усередині приміщення, так і поза його межами, а також застосовується в промислових цілях. Компанія також займається постачанням інформаційних систем і надає послуги для комерційних і урядових організацій всього світу.
Шуруповерт BLACK&DECKER BDCD8 — ультра-компактний і легкий — ідеально підходить для використання у важкодоступних місцях. Li-Ion акумулятор зберігає до 80% заряду протягом 90 днів без використання. Немає потреби заряджати перед кожним використанням. Функція реверсу для операцій із загвинчування і викручування шурупів.
Особливості:
- Li-Ion акумулятор зберігає до 80% заряду протягом 90 днів без використання.
- Немає потреби заряджати перед кожним використанням
- Micro USB перехідник зярядного пристрою і світлодіодний індикатор стану заряду акумулятора
- Функція реверсу для операцій із загвинчування і викручування шурупів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1.5 A/г |
| Артикул | BDCD8 |
| Вага (кг) | 0.9 кг |
| Додатково | реверс |
| Діаметр свердління дерева | 20 мм |
| Діаметр свердління металу | 5 мм |
| Комплектація | зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, інструкція з експлуатації, гарантійний талон |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 1 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 12 Нм |
| Напруга акумулятора | 7.2 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | побутовий |
| Режим роботи | безударний |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-400 об/хв |


