Шуруповерт DeWALT DCD791P2
- Немає в наявності
- Код: DCD791P2


+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дриль-шуруповерт акумуляторна безщіткового DeWALT DCD791P2 оснащена зносостійким і надійним безщітковим двигуном, який збільшує робочий цикл і термін служби інструменту. Ергономічний дизайн і високий крутний момент дозволяють швидко і якісно виконувати необхідну роботу. Також є світлодіодне підсвічування робочої зони і електронне регулювання швидкості. У комплекті йде кріплення на пояс, магнітний тримач насадок, чемодан TSTAK, 2 акумулятора (5 Ач) і зарядний пристрій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 5 A/г |
| Артикул | DCD791P2 |
| Вага (кг) | 1.7 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, скоба для кріплення до поясу, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 40 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, металева скоба для кріплення до ременя, тримач для біт, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 70 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 15 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-550, 0-2000 об/хв |


