Шуруповерт Black&Decker BDCDC18KB
- Немає в наявності
- Код: BDCDC18KB


-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Корпорація Black & Decker відома всьому світу, як виробник інструментів, електроінструментів, садових інструментів, а так само різної продукції для дому. Компанія Black & Decker сьогодні – потужний учасник світового ринку. Поставки в більш ніж 100 країн світу, причому майже у всіх них вона, компанія, що займає лідируюче положення. Якісні продукти для промислового і домашнього застосування, постачання інформаційних систем для різних клієнтів (комерційних і урядових) у всьому світі – це не показник компанії, яка може і повинна бути першою у своєму сегменті.
Black&Decker BDCDC18KB — потужна і компактна акумуляторна дриль-шуруповерт з акумулятором на 18 В. Володіє оновленим ергономічним дизайном і повністю вирішить виникаючі завдання будь-якого домашнього майстра. Також слід зазначити привабливе співвідношення ціни/продуктивності/якості. Модель оснащена 10 мм швидкозатискним патроном, що зробить заміну аксесуарів легкою і швидкою.
Особливості:
- Потужність і швидкість для свердління в деревині, металі, а також для загвинчування саморізів
- 10 установок величини крутного моменту дозволяють дуже точно дозувати зусилля при свердлінні в деревині, металі та пластику, а також при загвинчування саморізів цим шуруповертом
- Li-Ion акумулятор зберігає до 80% заряду протягом 90 днів без використання. Немає потреби заряджати перед кожним використанням
- Регулювання швидкості забезпечує повний контроль при свердлінні та загвинчуванні
- Зсувний акумулятор з пружинним механізмом для швидкої і легкої зміни акумулятора і більш надійного кріплення на інструменті
- Рукоятка з м'яким нековзним покриттям забезпечує комфорт при використанні інструменту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1.5 A/г |
| Артикул | BDCDC18KB |
| Вага (кг) | 1.6 кг |
| Додатково | рукоятка з гумовими вставками, біта викрутка, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 25 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, інструкція з експлуатації, біта |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 30 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 10 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-650 об/хв |


