Шуруповерт Stanley FatMax, Li-lon 18 В, 80 Нм (без АКБ та ЗП) (SFMCD720B)
- В наявності 1 од.
- Код: SFMCD720B


-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
✔ Завдяки покращеній акумуляторній технології, відсутності ефекту пам’яті та мінімальному саморозряду літій-іонний акумулятор V20 готовий до роботи в будь-який час та в будь-якому місці, а також дозволяє вашому інструменту працювати довше.
✔ Технологія безщіткового двигуна забезпечує кращу ефективність та триваліший термін служби завдяки компактному двигуну з меншими витратами на технічне обслуговування, відсутністю нагрівання та збільшеним терміном служби.
✔ Потужний двигун з частотою обертання до 2100 об/хв і крутним моментом 80 Нм для ефективного свердління та загвинчування шурупів по дереву, металу та пластику.
✔ 15 налаштувань свердління для точного регулювання крутного моменту.
✔ Двоступінчастий редуктор з металевими шестернями 0-600/0-2100 об/хв дає вам найкращий контроль для виконання поставленого завдання.
✔ Вбудоване світлодіодне підсвічування, освітлює робочу зону та забезпечує кращу видимість у будь-яких робочих умовах.
✔ Безключовий швидкозатискний патрон з діаметром хвостовика від 1 до 13 мм, дозволяє легко та швидко замінювати насадки.
✔ Акумуляторні батареї 2,0 Ач (код SFMCB202), 4,0 Ач (код SFMCB204), 6,0 Ач (код SFMCB206) та зарядний пристрій 4,0 А (код SFMCB14) для акумуляторної системи STANLEY® FATMAX® (у версії ″В″ не входить до компдлекту поставки і купується окремо).
✔ Частина нової 18-вольтової бездротової системи STANLEY® FATMAX® V20 - відмінною особливістю якої є професійна база інструменту та нові акумуляторні батареї.
✔ Нова платформа поєднує широкий спектр електричних та садових інструментів.
✔ Нові акумуляторні батареї створені на базі літій-іонних елементів SAMSUNG 18650.
✔ Повністю автоматизоване складання: батареї V20 унеможливлює ″людський фактор помилки″.
✔ Захист від екстремальних температур: батареї V20 захищені від розряду навіть в екстремальних температурних умовах, від -30°C до +75°C.
✔ Стійка до вологості, теплового удару, падіння та вібрації. Індикатор заряду акумулятора наочної інформативності.
✔ Є частиною нової платформи акумуляторної машини STANLEY® FATMAX® V20/18V LITHIUM-ION.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | SFMCD720B |
| Вага (кг) | 1.5 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 40 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | шурупокрут, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без комплектного акумулятора |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 80 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 15 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-600, 0-2100 об/хв |


