Шуруповерт Makita LXT, 91 / 58Нм (без АКБ и БП) (DDF458Z)
- Немає в наявності
- Код: DDF458Z


-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Дриль Makita LXT, 91 / 58Нм (без АКБ і БП) (DDF458Z)
Дриль-шуруповерт Makita DDF458Z володіє високою потужністю і продуктивністю.
Ергономічний корпус надійно захищений від проникнення пилу і вологи.
Широкий діапазон моментів затягування дозволяє збільшити точність роботи.
Універсальний патрон забезпечує швидку заміну насадок і біт.
Makita DDF458Z має двошвидкісний редуктор з металевими шестернями.
Переваги для користувача:
- збільшений діаметр свердління
- двошвидкісний редуктор з металевими шестернями
- світлодіодне підсвічування з функцією післясвічення
- 21 ступінь регулювання крутного моменту
- гальмування двигуна для точного загвинчування
- нековзна ручка з гумовою вставкою
Японська компанія Makita є постачальником технологічних рішень та інноваційних досягнень науки в багато галузей життя і діяльності людини, покликаних поліпшити якість побуту та умови професійної діяльності своїх споживачів.
Основним напрямком розвитку компанії є розробка високотехнологічного обладнання для обробки деревини, металу, будівельних та природних матеріалів, ручного та електроінструменту.
Гнучкість до потреб ринку, що розвивається, висока якість продукції та впровадження нанотехнологій зумовили популярність японських виробів серед любителів і професіоналів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | DDF458Z |
| Вага (кг) | 2.3 кг |
| Додатково | рукоятка з м'якою накладкою, регулювання обертального моменту, затискач для підвішування інструменту |
| Діаметр свердління дерева | 76 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | шурупокрут, додаткова рукоятка, пакувальна коробка, металева скоба для кріплення до ременя, документ |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без комплектного акумулятора |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 91 Нм |
| Мoдель | LXT, 91 / 58 Нм (без АКБ і БЖ) |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 21 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-400, 0-2000 об/хв |


