Шуруповерт Makita DF347DW аккумуляторный (DF347DW)
- Немає в наявності
- Код: DF347DW


-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Шуруповерт Makita DF347DW акумуляторний (DF347DW)
Акумуляторний шуруповерт Makita DF347DW являє собою досить зручний варіант і для домашнього, і для професійного застосування, оскільки інструмент вигідно відрізняється зручним ергономічним дизайном, і здатний працювати в двох швидкісних режимах, завдяки сучасному редуктору на металевих шестернях, який в свою чергу гарантує повноцінну передачу крутного моменту двигуна. має двошвидкісний редуктор на металевих шестернях.
Електронне регулювання кількості обертів дозволяє підвищити точність роботи.
Шуруповерт Makita DF347DW має ергономічний корпус і зручну обгумовану рукоятку.
У комплект поставки, крім шуруповерта Makita DF347DW, входить також кейс, запасний акумулятор, крім основного і зарядний пристрій.
Переваги для користувача:
- ергономічний дизайн
- ідеальне рішення як для домашнього майстра, так і для бригади ремонтників
- захист від перевантаження відключає батарею.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1.3 A/г |
| Вага (кг) | 1.4 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, рукоятка з гумовими вставками, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 25 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Комплектація | зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, акумуляторна батарея, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 30 Нм |
| Мoдель | DF347DW акумуляторний |
| Напруга акумулятора | 14.4 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 16 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-400, 0-1400 об/хв |


