Шуруповерт Deko GCD20DU2A
- Немає в наявності
- Код: GCD20DU2A
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Якщо у вас виникає питання, який шуруповерт вибрати, акумуляторний чи мережевий, необхідно розуміти умови роботи інструменту та чітко визначити завдання, які він виконуватиме.
Якщо Ви працюватимете стаціонарно (в цеху або в гаражі), то можна купити мережевий шуруповерт, який отримує живлення від стандартної розетки 220V. Використовуючи інструмент цього типу, не потрібно турбуватися про те, що акумулятор розрядиться і шуруповерт якийсь час не зможе працювати.
Акумуляторний дриль DEKO 20V max 1/2 дюйма з максимальним моментом, що крутить, 42N.m поєднує в собі подвійний діапазон швидкості і 15 положень зчеплення в компактному розмірі, який забезпечує точний контроль для свердління дерева, металу, пластику, і всі завдання затвердіння.
Технічні характеристики:
- Максимальний діаметр свердління 13 мм для металу, 35 мм для дерева
- Акумулятор на 1.5Ah
- 2 швидкості (0-450 об/хв, 0-1600 об/хв)
Комплектація:
- шуруповерт,
- акумулятор 1.5 Ah,
- зарядний пристрій,
- затискач для ременя,
- інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deko |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1.5 A/г |
| Додатково | індикатор стану батареї, регулювання обертального моменту, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 35 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | зарядний пристрій, шурупокрут, акумуляторна батарея, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 42 Нм |
| Мoдель | GCD20DU2A |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Призначення | побутовий |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 15 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-450, 0-1600 об/хв |


