Шуруповерт Tekhmann TCD-18/2 BS Kit (850980)
- Немає в наявності
- Код: 850980

-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Акумуляторний шуруповерт TCD-18/2 BS Kit здатен працювати в одному з двох режимів: свердління (друга швидкість) або закручування/відкручування метизів з обраним крутним моментом (перша швидкість).
Патрон виробу з ручним затягуванням без ключа дозволяє використовувати змінні інструменти з циліндричним та багатогранним хвостовиком. Система фіксації типу DFR дозволяє швидко замінити патрон.
Електронний регулятор швидкості забезпечує миттєву зупинку двигуна без вибігу.
Функція «реверс» дає можливість змінювати напрямок обертання патрона при виконанні операцій закручування/викручування гвинтів.
Світлодіодне підсвічування робочої зони забезпечує більш зручну і безпечну роботу з шуруповертом.
Наявність в комплекті пластикового кейсу полегшує транспортування і зберігання інструмента.
- Швидкозмінний ручний свердлильний патрон системи DFR
- Регулювання швидкості обертання патрона
- Перемикач напрямку обертання (реверс)
- Світлодіодне підсвічування робочої зони
- Змінна акумуляторна батарея в комплекті
- Шуруповерт акумуляторний TCD-18/2 BS Kit
- Акумуляторна батарея ємністю 2,0 Агод (2 шт.)
- Зарядний пристрій
- Комплект змінних насадок та аксесуарів 74 шт. (40 шт. - біт 25 мм; 8 шт. – біт 50 мм; 1 шт. – 12 мм зенкер; 5 шт. – свердла по дереву; 2 шт. – свердла перові; 1 шт. - адаптер біт магнітний 60 мм); 4 шт. – гайкові головки; 8 шт. – спіральні свердла; 5 шт. – свердла для бетона)
- Інструкція з експлуатації (технічний паспорт)
- Гарантійний талон
- Додаток № 1 (Перелік сервісних центрів)
- Пластиковий кейс з прозорою кришкою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Артикул | 850980 |
| Вага (кг) | 2.3 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, рукоятка з гумовими вставками, реверс |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, інструкція з експлуатації, гаранті |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 50 Нм |
| Мoдель | TCD-18/2 BS Kit |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 18 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний, знімний патрон |
| Швидкість обертання | 0-400, 0-1400 об/хв |


