Шуруповерт Forte CDR-12ASC(12V, 1,5A) (123610)
- Немає в наявності
- Код: 123610




+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний дриль-шуруповерт Forte CDR-12ASC 12В 1.5А з акумулятором 1.5 Ач ідеально підходить для робіт по дереву, металу та пластику, для свердління невеликих отворів та загвинчування відповідних кріпильних елементів як вдома, так і в майстерні. У моделі встановлено планетарний редуктор підвищеної потужності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1.5 A/г |
| Артикул | 123610 |
| Вага (кг) | 2 кг |
| Додатково | блокування вмикання, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 26 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 28 Нм |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 18 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний, знімний патрон |
| Швидкість обертання | 0-350, 0-1350 об/хв |


