Шуруповерт DeWALT XR Li-Ion 18 В, 95 Нм, 2 АКБ + ЗП, рукоятка, кейс (DCD991P2)
- В наявності 1 од.
- Код: DCD991P2



+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості DeWalt DCD991P2:
- Останнє покоління XRP тришвидкісних дрилів із вищою продуктивністю, компактнішими розмірами, на 57% більше терміну слугування батареї за час роботи і триваліший термін слугування завдяки інноваційній безщітковій технології.
- Інноваційний режимний світлодіод зі світловим пучком і надзвичайно сильною світловою інтенсивністю 77 люмен.
- Електронне керування швидкістю, а також реверс.
- Компактні розміри та мала вага забезпечують безперервне використання без втоми.
- Ергономічна прогумована ручка для максимальної безпеки та комфорту роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 5 A/г |
| Артикул | DCD991P2 |
| Вага (кг) | 2 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, скоба для кріплення до поясу, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 55 мм |
| Діаметр свердління металу | 15 мм |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, металева скоба для кріплення до ременя, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 95 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 11 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-450, 0-1300, 0-2000 об/хв |


