Шуруповерт Stanley FatMax, Li-lon 18 В, 60 Нм, 2 АКБ + ЗП, кейс (SFMCD710D2K)
- В наявності 1 од.
- Код: SFMCD710D2K







-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
✔ Завдяки вдосконаленій технології батареї, відсутність ефекту пам’яті та мінімальному рівню автоматичного розряду, літій-іонний акумулятор готовий до роботи, коли захочете, та скрізь, де потрібно працювати, а крім того, забезпечує тривалу роботу інструменту. Функціональність на кінчиках ваших руках.
✔ Дриль-шуруповерт оснащений технологією безщіткового двигуна, який забезпечує кращу продуктивність та тривалий час роботи.
✔ Вбудований індикатор заряджання дозволяє легко контролювати стан заряду акумулятора.
✔ Додаткова зручність під час експлуатації.
✔ Прилад оснащений передачею редуктора з передачами 0-600/0-1900 об/хв, що забезпечує кращий контроль над поточним завданням. Крім того, тримач інструменту дозволяє легко проводити заміну наконечників інструментів.
✔ Вбудоване робоче освітлення LED дасть Вам найкращу видимість за всіх умов експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Артикул | SFMCD710D2K |
| Вага (кг) | 3.7 кг |
| Додатково | реверс |
| Діаметр свердління дерева | 50 мм |
| Комплектація | зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, документація, 2 акумулятори |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 60 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 15 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-600, 0-1900 об/хв |


