Шуруповерт Metabo PowerMaxxBS, 10.8 В, 2х2.0Аг, кейс (600080500)
- В наявності 1 од.
- Код: 600080500




+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легкий компактний дриль-шурупокрут Metabo PowerMaxx BS Basic для універсального використання.
Особливості
- Свердлильний шпиндель із внутрішнім шестигранником для бит, для роботи без патрона.
- Інтегрований робочий ліхтар для освітлення робочої зони
- Зручна кліпса для носіння на ремені та з відділенням для насадок, із фіксацією праворуч або ліворуч
- Практична індикація ємності для контролю рівня живлення акумулятора
- Ultra-M технологія для максимальної продуктивності роботи, щадного процесу заряджання, оптимального використання енергії інструментом і тривалого терміну слугування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Артикул | 600080500 |
| Вага (кг) | 0.8 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, скоба для кріплення до поясу, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 22 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 34 Нм |
| Напруга акумулятора | 10.8 B |
| Пакування | кейс |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 20 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний, шестигранний тримач, знімний патрон |
| Швидкість обертання | 0-360, 0-1400 об./хв |


