Шуруповерт Black&Decker 18 В, 1.5Ah, 45 Нм,0-360/0-1400 об/хв, 21000 уд/хв, 1.3 кг (BCD003C1)
- В наявності 1 од.
- Код: BCD003C1







-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
✔ Ідеально підходить для будь-яких домашніх робіт зі свердління та загвинчування шурупів у деревині, металах та пластмасах.
✔ 12-позиційна муфта забезпечує точний контроль при свердлінні деревини, металу, пластику та будь-яких задачах по загвинчування шурупів.
✔ Завжди готовий до використання: літій-іонний акумулятор зберігає більше 80% заряду протягом 90 днів, доки він не використовується. Перед кожним використанням не потрібно заряджати пристрій.
✔ 2 передачі: висока швидкість для свердління дерева та сталі, низька швидкість для контрольованого загортання.
✔ Візьміть точний контроль над своїми роботами зі свердління та загвинчування за допомогою перемикача змінної швидкості.
✔ Швидка та проста заміна батарей, а також надійніша фіксація завдяки затиску в акумуляторній системі.
✔ М’яка протиковзна ручка забезпечує комфорт при використанні дриля.
✔ Світлодіодне робоче освітлення висвітлює робочу зону під час роботи дриля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1.5 A/г |
| Артикул | BCD003C1 |
| Вага (кг) | 1.76 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, реверс, підсвічування робочої зони |
| Діаметр свердління дерева | 25 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Комплектація | зарядний пристрій, шурупокрут, акумуляторна батарея, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 45 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 11 + 2 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-360, 0-1400 об./хв |


