Шуруповерт Makita LXT, 18V, 2x5Ah, 180Нм, MakPac (DTD172RTJ)
- Немає в наявності
- Код: DTD172RTJ






+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний ударний гвинтокрут Makita DTD172RTJ:
переваги
переваги
- Ще компактніший - 114 мм в довжину (порівняно з DTD171)
- BL Makita - безщітковий двигун постійного струму
- Технологія XPT - підвищена стійкість до пилу та вологи
- 4-швидкісний електронний перемикач швидкості та частоти удару
- Керування швидкістю за допомогою тригерного перемикача
- Режим роботи «А» - у цьому режимі інструмент починає працювати на низьких обертах, при збільшенні навантаження він збільшує оберти до максимальних.
- Режим роботи «Т» для товстого листового металу - спеціальний режим для оптимального та швидкого загвинчування шурупів
- Режим «Т (2)» для тонкого листового металу - пристрій значно уповільнює оберти при вкручуванні саморізів в метал.
- Режим закручування гайок - використовується при викручуванні гайок, електроніка уповільнює оберти при зменшенні навантаження
- Функція пам'яті на режим, що часто використовується
- 2 світлодіоди, що висвітлюють робочу зону з функцією відкладеного свічення
- Максимальний крутний момент - 180 Нм
- Крутний момент за режимами роботи (1,2,3,4)- 20, 50, 170, 180 Нм
- Шпіндель посаджений на 2 підшипники для надійності та точності
- Ергономічна ручка з покриттям із еластомеру
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 5 A/г |
| Артикул | DTD172RTJ |
| Вага (кг) | 1.5 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, скоба для кріплення до поясу, рукоятка з гумо |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, металева скоба для кріплення до ре |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Максимальний крутний момент | 180 Нм |
| Мoдель | LXT, 18V, 2x5Ah, 180Нм, MakPac |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Тип патрона | шестигранний тримач |
| Швидкість обертання | 0-1100, 0-2100, 0-3200, 0-3600 об./хв |


