Шуруповерт Milwaukee M12 FPDXKIT-202X, 44Нм, 2x2Аг, 2 насадки, кейс (4933464138)
- Немає в наявності
- Код: 4933464138







+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дриль-шурупокрут з ударом акумуляторна MILWAUKEE, M12 FPDXKIT-202X, 44 Нм, (+ заряд. пристрій, 2 акум. Х 2 Ач, 3 насадки, кейс) (4933464138).
- Високопродуктивний компактний 6-в-1 ударний дриль забезпечує екстремальну універсальність
- Система 3-х різних знімних насадок забезпечує різні варіанти застосування
- Безщітковий двигун POWERSTATE забезпечує крутний момент до 44 Нм
- REDLINK PLUS інтелектуальна система забезпечує передовий цифровий захист від перевантаження для інструменту та акумулятора та унікально підвищує продуктивність інструменту під навантаженням
- Акумулятори REDLITHIUM володіють чудовою конструкцією корпусу, електронікою та бездоганною продуктивністю, що дозволяє збільшити час роботи та термін служби 13 мм безключовий патрон, повністю металева кутова насадка з хвостовиком ¼″ hex та повністю металева насадка зі зміщеним центром та хвостів
- hex ¼″ хвостовик для біт під патроном, зменшує довжину дриля до 125 мм при знятому патроні
- Повністю металева планетарна передача забезпечує екстремальну міцність
- Вбудоване світлодіодне підсвічування робочої поверхні
- Універсальна акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE M12
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Артикул | 4933464138 |
| Вага (кг) | 1.2 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, скоба для кріплення до поясу, рукоятка з гумо |
| Діаметр свердління дерева | 35 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, металева скоба для кріплення до ре |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 37 Нм |
| Мoдель | M12 FPDXKIT-202X, 44 Нм, 2x2Аг, 2 насадки, кейс |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 16 + 2 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний, шестигранний тримач |
| Швидкість обертання | 0-450, 0-1700 об/хв |


