Шуруповерт DeWALT XR Li-Ion 18 В, 65 Нм, 2 АКБ + ЗП, кейс (DCD708D2T)
- В наявності 1 од.
- Код: DCD708D2T




-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
✔ Компактний і ергономічний дизайн полегшує навантаження при використанні.
✔ Довжина корпусу всього 160 мм - є одним з кращих показників серед 18 В дрилів-шуруповертів на ринку.
✔ Безщітковий двигун з високим ККД забезпечує більшу тривалість роботи без перезарядження акумулятора.
✔ Відсутність швидкозношуваних частин (щітки) збільшує загальний ресурс інструменту, дозволяє інструменту працювати довше на одному заряді акумулятора.
✔ Компактний, ергономічний дизайн корпусу дозволяє використовувати інструмент в обмеженому просторі.
✔ Електронне регулювання швидкості.
✔ Світлодіодне підсвічування робочої зони.
✔ Використовується в збірці меблів, монтажі конструкцій, опалювального, вентиляційного обладнання, столярних та електротехнічних роботах тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Артикул | DCD708D2T |
| Вага (кг) | 1.1 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, скоба для кріплення до поясу, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 30 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), шурупокрут, кейс, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 65 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 15 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-450, 0-1650 об/хв |


