Шуруповерт Stanley FatMax ударний, Li-lon 18В, 2.0 Аг, 80 Нм, 0-600/2100 об/хв, (SFMCD721D2K)
- В наявності 1 од.
- Код: SFMCD721D2K







-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
✔ Завдяки покращеній акумуляторній технології, відсутності ефекту пам’яті та мінімальному саморозряду літій-іонний акумулятор V20 готовий до роботи у будь-який час та в будь-якому місці, а також дозволяє вашому інструменту працювати довше. Технологія безщіткового двигуна забезпечує кращу ефективність та більш тривалий термін служби
✔ Потужний двигун з частотою обертання до 2100 об/хв і крутним моментом 80 Нм для ефективного свердління та загвинчування шурупів по дереву, металу та пластику.
✔ 15 налаштувань свердління для точного регулювання крутного моменту.
✔ Двоступінчастий редуктор з металевими шестернями 0-600/0-2100 об/хв забезпечує якісне виконання поставленого завдання.
✔ Потужний та зносостійкий ударний механізм виробляє до 35 700 ударів за хвилину для ефективного свердління в цегляній кладці.
✔ Вбудоване світлодіодне підсвічування, освітлює робочу зону та забезпечують кращу видимість у будь-яких робочих умовах.
✔ Безключовий швидкозатискний патрон з діаметром хвостовика від 1 до 13 мм, дозволяє легко та швидко замінювати насадки.
✔ Частина нової 18-вольтової бездротової системи STANLEY® FATMAX® V20 - відмінною особливістю якої є професійна база інструменту та нові акумуляторні батареї.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Артикул | SFMCD721D2K |
| Вага (кг) | 3.9 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, рукоятка з гумовими вставками, індикація зарядки акумулятора, реверс, підсвічування робочої зони |
| Діаметр свердління дерева | 40 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 80 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 14 + 2 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-600, 0-2100 об/хв |


