Шуруповерт DeWALT 18V XR Li-Ion 5Ah, 90 Нм, 0-650/0-2000 об/хв., кейс TSTAK (DCD805P2T)
- В наявності 1 од.
- Код: DCD805P2T







-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
✔ Компактний та ергономічний дизайн полегшує навантаження під час використання.
✔ Безщітковий двигун з високим ККД забезпечує велику тривалість роботи без перезарядження акумулятора.
✔ Відсутність швидкозношувані частини (щітки) збільшує загальний ресурс інструменту, дозволяє інструменту працювати довше на одному заряді акумулятора.
✔ Компактний ергономічний дизайн корпусу дозволяє використовувати інструмент в обмеженому просторі.
✔ Електронне регулювання швидкості.
✔ Поворотне на 3 положення світлодіодне підсвічування робочої зони.
✔ Використовується в збиранні меблів, монтажі конструкцій, опалювального, вентиляційного обладнання, столярних та електротехнічних роботах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 5 A/г |
| Артикул | DCD805P2T |
| Вага (кг) | 1.3 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 13 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, акумуляторна батарея, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 90 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 15 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-650, 0-2000 об/хв |


